Úvod Blog Nejlepší masíčko připravíte na grilech Campingaz

Nejlepší masíčko připravíte na grilech Campingaz

12. 02. 2018 Rady a tipy

Zjistili jste, že váš gril po letech používání už není v nejlepší kondici? Máme pro vás kvalitní grily značky Campingaz, které si zamilujete. Jednoduše na nich připravíte vše, co máte rádi, dlouho vydrží, a navíc vypadají krásně.

Pokud by něco na zahradě nemělo chybět, je to pořádný gril. Prohlédněte si široký sortiment grilů Campingaz a vyberte si ten správný pro vás.

Grily na dřevěné uhlí

Známou a stále oblíbenou klasikou jsou grily na dřevěné uhlí.

Díky speciální konstrukci našich grilů vám k podpálení bude stačit pevný podpalovač a zápalky. Campingaz Quick Start Technology (QST) snižuje dobu předehřívání až na deset minut, připraven je tedy opravdu za chviličku. Díky Air control systému je předehřívání urychleno a prouděním vzduchu je možné regulovat teplotu a výkon grilu.

Gril na dřevěné uhlí Bonesco QST L s grilovací plochou 60×43 cm je skvělým parťákem i pro grilovací večery pro více hostů.

Plynové grily

Chcete-li grilovat pro celou rodinu, a ještě pár přátel navíc, pořiďte si plynový gril.

Plynové grily jsou zpravidla větší a mají řadu vychytávek, jako například elektronické zapalování, teploměr nebo odkládací plochy. Vybrat si můžete dle vašich potřeb grily v základní ceně od 3 199 Kč až do 21 999 Kč pro opravdové mistry grilu.

Kontaktní plynový gril 3 Series woody je zástupcem střední cenové kategorie plynových grilů. Vypadá stylově, protože jeho konstrukce je z akátového dřeva. Jednotlivé díly grilu můžete vyjmout a umýt v myčce a pomocí ovládacích knoflíků lze jednoduše regulovat teplotu grilování pro dosažení ještě lepších výsledků.

Přenosné grily

Pokud hodně cestujete, nebo vám na dovolené chybí grilování, přenosné grily jsou skvělá volba. Přečtěte si také článek o grilování na cestách.

Grily složíte i postavíte během chvilky a ve složeném stavu je bez problémů přepravíte v kufru auta. Jsou ideální pro grilování všude, kde nechcete obtěžovat okolí kouřem a kde je málo místa na klasický gril nebo nejsou podmínky pro rozdělání ohniště.

Přenosný gril 1 Series Compact EX má smaltovaný litinový rošt, elektronické zapalování, teploměr a je určen pro 5 osob.

Už jste si vybrali, který gril je pro vás ideální? Pokud ano, neváhejte si jej objednat, abyste byli připraveni na sezónu. Kdybyste potřebovali s čímkoli poradit, obraťte se na nás a my vám rádi pomůžeme s výběrem i rozhodováním.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Zdravé grilování s technologií RBS

Grilování k létu neodmyslitelně patří, ale způsob, kterým griluje většina Čechů, moc nepřeje perfektní postavě do plavek. Bez ohledu na kalorie je častá také konzumace připáleného masa a tuk odkapávající na žhavé dřevo, či uhlí. Chcete zamávat nezdravému grilování? Pokud ano, rádi vás seznámíme…

Celý článek

Rady a tipy 08. 08. 2018

Jaké maso na gril? Steaky, ryby, nebo libové masíčko?

Sezóna grilování je v plném proudu a na grilu přistávají uzeniny, steaky, ryby i zelenina. Chcete se dovědět něco více o grilování masa? Potom je tady pro vás tento článek, ve kterém se budeme věnovat výběru masa vhodného na gril. Dobrý steak je tak trochu věda Chutný a šťavnatý steak vzniká…

Celý článek

Rady a tipy 02. 08. 2018

Grilujeme na plynu, grilujeme rychle a bez kouře

Zvažujete pořízení nového grilu a nejste si jisti, který typ vybrat? Rádi vám představíme zahradní grily na plyn, které u nás v Česku ještě nejsou tolik rozšířené, jako ty na dřevo a uhlí, ale jejich nákup rozhodně stojí za úvahu. Plynové grily mají spoustu výhod. Jakých? To si povíme v tomto…

Celý článek

Rady a tipy 23. 07. 2018

Víte, co znamená zkratka BBQ?

Slyšeli jste někdy o BBQ neboli barbecue a nejste si jisti, co přesně to znamená? Rádi vás s významem této kulinářské techniky seznámíme, a navíc přidáme vynikající recept na domácí barbecue omáčku, po které se při grilování jen zapráší. Co je to barbecue? Barbecue, zkratkou BBQ, je druh…

Celý článek

Rady a tipy 19. 07. 2018