Úvod Blog Moderní přenosná ohniště

Moderní přenosná ohniště

03. 04. 2018 Rady a tipy

Vzpomínáte na krásné časy s kytarou u táboráku? V dnešní době už pořádání táboráků není tak časté, a ne každý si chce vyrobit ohniště přímo na zahradě. Takový špekáček nad přímým ohněm ale má pořád své kouzlo. Co teď?

Řešením jsou moderní přenosná ohniště, která jsou praktická a estetická. S přenosným ohništěm odpadají nevzhledné díry obložené kameny uprostřed pečlivě střiženého trávníku. Pokud je ještě neznáte, v dnešním článku vám představíme ohniště značky Feuerstelle.

Feuerstelle – záruka kvality domácího ohniště

Přenosná ohniště jsou šikovným způsobem, jak si užít tradiční grilování na přímém ohni. Ohniště můžete přesouvat dle svých potřeb a nálady, dokonce je možné i opékání přímo na terase.

Ohniště Feuerstelle 531D o průměru 75 centimetrů je vyrobeno z jakostní ušlechtilé oceli v černé barvě povrchu. Grilovat můžete buď klasicky na tyči, nebo si dokoupit grilovací mřížku, která má průměr 45 centimetrů. Ohniště nabízíme i o průměru 100 centimetrů, naleznete jej zde, i k němu si samozřejmě můžete přikoupit rošt, tady je potřeba velikost 50 cm. Opravdovým luxusem je přenosné ohniště Feuerstelle Edelstahl 531E široké 75 cm v nerezovém provedení, nebo také větší o šířce 100 cm. Vyberte si velikost, která bude stačit vašim potřebám.

Užitečné doplňky k ohništi

V přenosných ohništích se zatápí dřevem nebo dřevěným uhlím. Abyste měli dřevo kde skladovat, pořiďte si praktický Vozík na dřevo Radius Design, který poslouží zároveň jako odkládací stolek, který se při grilování vždycky hodí, anebo jako lavička k sezení. Prohlédněte si také luxusní sadu grilovacího nářadí, se kterým se z vás stane opravdový šéfkuchař.

Těšíte se na letní večerní posezení s dobrým jídlem a pitím? Přenosné ohniště vám bude skvělým parťákem, který zaujme a zároveň výborně funguje. Zbavte se ošklivé kopy kamenů a popela a nahraďte je stylovým kouskem, který jen tak neomrzí.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Co chystá Campingaz na rok 2019?

Jako každý rok, stejně tak i letos přišla společnost Campingaz s novinkami na sezónu 2019. Zajímá vás, jaké grily budou letos vládnout našim zahradám? Pokud plánujete pořízení nového parťáka na letní večery, je ideální doba! Elegantní a téměř profesionální grily Campingaz najdou své místo na každé…

Celý článek

Rady a tipy 09. 03. 2019

Rok 2019 bude rokem grilování

Zima je v plném proudu, ale vám už chybí léto, rozpálený gril a dobroty, které na něm připravujete? Nesmutněte a těšte se na sezónu grilování 2019 s námi. Přinášíme vám několik tipů, které v tomto roce zařadit do svého grilovacího repertoáru. Vyzkoušejte nové způsoby grilování Klasikou je…

Celý článek

Rady a tipy 22. 12. 2018

Zdravé grilování s technologií RBS

Grilování k létu neodmyslitelně patří, ale způsob, kterým griluje většina Čechů, moc nepřeje perfektní postavě do plavek. Bez ohledu na kalorie je častá také konzumace připáleného masa a tuk odkapávající na žhavé dřevo, či uhlí. Chcete zamávat nezdravému grilování? Pokud ano, rádi vás seznámíme…

Celý článek

Rady a tipy 08. 08. 2018

Jaké maso na gril? Steaky, ryby, nebo libové masíčko?

Sezóna grilování je v plném proudu a na grilu přistávají uzeniny, steaky, ryby i zelenina. Chcete se dovědět něco více o grilování masa? Potom je tady pro vás tento článek, ve kterém se budeme věnovat výběru masa vhodného na gril. Dobrý steak je tak trochu věda Chutný a šťavnatý steak vzniká…

Celý článek

Rady a tipy 02. 08. 2018