Úvod Blog Co chystá Campingaz na rok 2019?

Co chystá Campingaz na rok 2019?

09. 03. 2019 Rady a tipy

Jako každý rok, stejně tak i letos přišla společnost Campingaz s novinkami na sezónu 2019. Zajímá vás, jaké grily budou letos vládnout našim zahradám? Pokud plánujete pořízení nového parťáka na letní večery, je ideální doba!

Elegantní a téměř profesionální grily Campingaz najdou své místo na každé zahradě – zaujměte své návštěvy něčím lepším než jen špekáčkem na ohni.

Nové grily Campingaz po rok 2019

Jak již jistě víte, značka Campingaz se zaměřuje zejména na plynové grily. Díky technologii InstaClean je možné části grilu umývat v myčce. Součástí grilů je rošt Culinary modular pro přípravu pizzy, drůbeže, či pokrmů na pánvi wok. Letošní řada grilů je vyvedena v moderních tmavých barvách, které jsou praktické na údržbu.

CAMPINGAZ Plynový gril CLASS 3 RBS LD (DOPRAVA ZDARMA)
CAMPINGAZ Plynový gril CLASS 3 RBS LD (DOPRAVA ZDARMA)

Novinkou v sortimentu je Plynový grill Class 3 RBS LD – moderní gril s keramickými hořáky RBS po stranách a s rozptylovačem tepla. Důmyslná technologie Even Temp® zajišťuje dosažení konzistentní teploty po celé grilovací ploše. Cena tohoto grilu je 15 999 Kč.

Zaujmout vás může také Plynový gril Class 4 Series Classic LS plus D. Pomocí ovládacích knoflíků a teploměru lze pohodlně regulovat teplotu přípravy pokrmů. Má čtyři trubkové hořáky a postranní hořák vhodný pro přípravu omáček a příloh. Pořídit jej můžete za 13 998 Kč. Jeho levnější alternativou se třemi hořáky je Plynový gril Class 3 Classic LS plus D – jeho cena je 12 000 Kč.

Dárky k nákupu a doprava zdarma

K nákupu grilu od nás nyní dostanete praktické dárky:

Na grily se vztahuje i akce s dopravu zdarma! Výhodou nákupu u nás nejsou jen nízké ceny, ale i vybavení, které ke grilu dostanete, a navíc gril dopravíme až k vám domů zdarma – ve výsledku ušetříte několik tisíc.

Zpět na blog

Další úlovky z blogu
Prakticky i zábavně ze světa nábytku a zahrady

Rok 2019 bude rokem grilování

Zima je v plném proudu, ale vám už chybí léto, rozpálený gril a dobroty, které na něm připravujete? Nesmutněte a těšte se na sezónu grilování 2019 s námi. Přinášíme vám několik tipů, které v tomto roce zařadit do svého grilovacího repertoáru. Vyzkoušejte nové způsoby grilování Klasikou je…

Celý článek

Rady a tipy 22. 12. 2018

Zdravé grilování s technologií RBS

Grilování k létu neodmyslitelně patří, ale způsob, kterým griluje většina Čechů, moc nepřeje perfektní postavě do plavek. Bez ohledu na kalorie je častá také konzumace připáleného masa a tuk odkapávající na žhavé dřevo, či uhlí. Chcete zamávat nezdravému grilování? Pokud ano, rádi vás seznámíme…

Celý článek

Rady a tipy 08. 08. 2018

Jaké maso na gril? Steaky, ryby, nebo libové masíčko?

Sezóna grilování je v plném proudu a na grilu přistávají uzeniny, steaky, ryby i zelenina. Chcete se dovědět něco více o grilování masa? Potom je tady pro vás tento článek, ve kterém se budeme věnovat výběru masa vhodného na gril. Dobrý steak je tak trochu věda Chutný a šťavnatý steak vzniká…

Celý článek

Rady a tipy 02. 08. 2018

Grilujeme na plynu, grilujeme rychle a bez kouře

Zvažujete pořízení nového grilu a nejste si jisti, který typ vybrat? Rádi vám představíme zahradní grily na plyn, které u nás v Česku ještě nejsou tolik rozšířené, jako ty na dřevo a uhlí, ale jejich nákup rozhodně stojí za úvahu. Plynové grily mají spoustu výhod. Jakých? To si povíme v tomto…

Celý článek

Rady a tipy 23. 07. 2018